Puchar Zalewu Zegrzyńskiego

W dniu 4 maja odbyły się regaty Pucharu Zalewu Zegrzyńskiego, w którym nie zabrakło i nas.

Nasza firma jest dumnym sponsorem Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.
Na miejscu czekało na zebranych wiele atrakcji. Każdy mógł nauczyć się pierwszej pomocy, wiązania węzłów, a także sprawdzić się na ergometrach wioślarskich. Dla miłośników wody udostępniono łódki oraz kajaki. Sprawiło to najmłodszych uczestnikom ogromną radość. A po małym wysiłku fizycznym można było udać się w mały rejs po Zalewie. W między czasie każdy uczestnik mógł posilić się pysznymi potrawami z grilla, a dla najmłodszych nie zabrakło słodkich poczęstunków. Tego dnia nad Zalewem panowała iście rodzinna i przyjazna atmosfera. Na zakończenie imprezy dla wszystkich uczestników zostały wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe za uczestnictwo w zawodach.

Nie zabrakło oczywiście pucharów dla najlepszych! Nasi pracownicy dumnie wręczali uczestnikom pikniku koszulki, czapeczki i inne gadgety z logo firmy. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Na pewno nie zabraknie nas na kolejnym pikniku WTW. Do zobaczenia 18 czerwca na przystani Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego w Warszawie. Wszystkim uczestnikom regat serdecznie gratulujemy.

Zespół STL.