we

O nas

Speed-Trans Logistics jest firmą transportowo – spedycyjną specjalizującą się w przewozach wszelkich towarów naczepami, chłodniami, samochodami o zabudowie kontenerowej, pod plandeką jak również busami na terenie całego kraju.

Spedycja Transport i Logistyka to główny profil działania naszej firmy.
Wszystkie samochody przystosowane są do profesjonalnego transportu różnego rodzaju ładunków, również transportu maszyn i stali co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

  • Do kompleksowej obsługi naszych klientów wyznaczamy osoby – koordynatorów, którzy są odpowiedzialni za sprawną i profesjonalną obsługę.
  • Nasze auta kontrolowane są poprzez system GPS.
  • Poprzez stały kontakt z odbiorcami zapewniamy Państwu terminowość i skuteczność w działaniu.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym zapewniamy bezpośredni, szybki i niezawodny przepływ informacji. Daje on Państwu pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji usługi transportowej. Dbamy również o Państwa bezpieczeństwo i poufność powierzanych ładunków.

W STL stworzyliśmy sieć jednostek obsługi Klienta zlokalizowanych na terenie całego kraju tzn.: w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu i w Gdyni.

W związku z rozwojem naszej firmy do końca 2015 roku planujemy zwiększyć dotychczasową sieć o trzy dodatkowe miasta: Rzeszów, Lublin i Białystok.

Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, a także osoby prywatne.

Zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia największej satysfakcji naszych klientów.
Wspólnie tworzymy rynek transportowy! Ekspresowy transport drogowy!

STL – Twój Expert na miarę potrzeb!